Firstname |
Lastname |
Club |
Team |
Birth Year |
Class |
Thilda |
Albinsson |
Vänersborgs |
|
1996 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Jo |
Alnaes |
DFI, Norge |
|
2005 |
11-Män. 5 km |
Lars |
Alnaes |
DFI, Norge |
|
1965 |
11-Män. 5 km |
Eigil |
Andersson |
Töcksfors |
|
1952 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Lena |
Andersson |
Töcksfors |
|
1986 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Sandra |
Andersson |
FUB Lysekil |
|
1990 |
23-Special Olympics. 2 km |
Jon |
Angelbratt |
Göteborg |
|
|
9-Män Motion. 10 km |
Johanna |
Asplund |
Asplunds IF |
|
1985 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Catarina |
Axberg |
Borealis |
|
1965 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Helene |
Axelsson |
Uddevalla |
|
1964 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Johannes |
Axtelius |
Preem IF |
|
1991 |
9-Män Motion. 10 km |
Rosita |
Bank |
FUB Lysekil |
|
1974 |
23-Special Olympics. 2 km |
Wilmer |
Barret |
Bäcken HC |
|
1999 |
15-Pojkar 15. 5 km |
Lisa |
Barske |
Göteborg |
|
1980 |
12-Kvinnor. 5 km |
Emil |
Benjaminsson |
Preem IF |
|
1973 |
9-Män Motion. 10 km |
Jonas |
Bergh |
Lidingö |
|
1971 |
3-Män 40. 10 km |
Linus |
Bergh |
Lidingö |
|
2006 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Marius |
Bergsjö |
Töcksfors |
|
1984 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Hanna |
Berheim |
Stockholm |
|
1980 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Andreas |
Berndsson |
Solvikingarna |
|
1978 |
1-Män Elit. 10 km |
Florence |
Bisschop |
PK Delfinen, Lysekil |
|
1964 |
12-Kvinnor. 5 km |
Axel |
Bisschop |
Versoix Suisse |
|
1962 |
9-Män Motion. 10 km |
Harry |
Bisschop Ottosson |
IKK Kungälv |
|
2003 |
19-Pojkar 11. 3 km |
Fabian |
Blohm |
London, GBR |
|
1973 |
3-Män 40. 10 km |
Moa |
Brinck |
Mölnlycke |
|
2007 |
22-Flickor 9. 1.3 km |
Sebastian |
Brinck |
Mölnlycke |
|
2007 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Måns |
Brinck |
Mölnlycke |
|
2003 |
19-Pojkar 11. 3 km |
Andreas |
Brinck |
Mölnlycke |
|
1972 |
9-Män Motion. 10 km |
Lars |
Bäckvall |
Sunne |
|
1960 |
11-Män. 5 km |
Annica |
Cantzler |
Dingle |
|
|
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Lennart |
Carlsson |
Lysekil |
|
|
11-Män. 5 km |
Kerstin |
Carlsson |
Jung |
|
1957 |
12-Kvinnor. 5 km |
David |
Cooper |
Solvikingarna |
|
1961 |
5-Män 50. 10 km |
Lena |
Cooper |
Akzo Nobel Surface Chemistry |
|
1963 |
12-Kvinnor. 5 km |
Ian |
Cooper |
ISGR |
|
2006 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Sven-Olof |
Danielsson |
Vänersborg |
|
1965 |
3-Män 40. 10 km |
Sara |
Dannberg |
Bortans IK |
|
1992 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Jennifer |
Davidsson |
Göteborg-Majorna OK |
|
2002 |
18-Flickor 13. 3 km |
Lovisa |
Davidsson |
Göteborg-Majorna OK |
|
2005 |
22-Flickor 9. 1.3 km |
Helena |
Eliasson |
Uniper AB, Stockholm |
|
1962 |
6-Kvinnor 50. 10 km |
Emy |
Emker |
Fjärås |
|
1981 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Ulrica |
Engström |
AstraZeneca IF |
|
|
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Sandra |
Eriksson |
Preem IF |
|
|
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Charlotte |
Ersson |
Uppsala |
|
1973 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Emelie |
Ersson |
Uppsala |
|
2003 |
20-Flickor 11. 3 km |
Therese |
Ersson |
Uppsala |
|
2004 |
20-Flickor 11. 3 km |
Amanda |
Ersson |
Uppsala |
|
2008 |
22-Flickor 9. 1.3 km |
Eivor |
Falk |
Stångenäs AIS |
|
1950 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Berit |
Falk |
Preem IF |
|
1970 |
4-Kvinnor 40. 10 km |
Sara |
Ferling |
Färgelanda |
|
1968 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Lovis |
Flodstrand |
FUB Lysekil |
|
1995 |
23-Special Olympics. 2 km |
Viktor |
Govik |
Solvikingarna |
|
1981 |
1-Män Elit. 10 km |
Albin |
Gustafsson |
Trollhättan |
|
1990 |
9-Män Motion. 10 km |
Cecilia |
Gyllin |
Kungälv |
|
1990 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Martin |
Harnevie |
Ampang, Malaysia |
|
1960 |
5-Män 50. 10 km |
Giselle |
Harnevie |
Ampang, Malaysia |
|
2003 |
20-Flickor 11. 3 km |
Fredrik |
Hellman |
Stockholm |
|
1953 |
9-Män Motion. 10 km |
Jörgen |
Herrmann |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
|
3-Män 40. 10 km |
Hilding |
Herrmann |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
|
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Kent |
Holm |
Trollhättans IF |
|
1966 |
3-Män 40. 10 km |
Alexandra |
Hult |
Borealis |
|
1992 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Jonas |
Höijer |
Sävedalens AIK |
|
1969 |
3-Män 40. 10 km |
Magnus I.H. |
Jansson |
Sparinvest, Lidingö |
|
1961 |
5-Män 50. 10 km |
Ronnie |
Jimmerfors |
Stångenäs AIS |
|
1983 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Dennis |
Johansson |
Strömstad Löparklubb |
|
1991 |
9-Män Motion. 10 km |
Alv |
Johansson |
Lysekil |
|
|
11-Män. 5 km |
Jonas |
Johansson |
Strömstad Löparklubb |
|
1994 |
11-Män. 5 km |
Jenny |
Johansson |
Mullsjö SOK |
|
1976 |
2-Kvinnor Elit. 10 km |
Carl-Ivar |
Johansson |
Uddevalla SK |
|
1959 |
5-Män 50. 10 km |
Dan-Olof |
Johansson |
OK Alehof |
|
1968 |
3-Män 40. 10 km |
Kikki |
Jonsson |
Wargöns IK |
|
1970 |
12-Kvinnor. 5 km |
Mats |
Kallin |
Borås |
|
1966 |
9-Män Motion. 10 km |
Cecilia |
Kallin |
Timoteij |
|
1991 |
12-Kvinnor. 5 km |
Conny |
Karlsson |
Stavdal |
|
1964 |
5-Män 50. 10 km |
Gisela |
Kjellberg |
Strömstad Löparklubb |
|
|
6-Kvinnor 50. 10 km |
Vidar |
Kjerstadius |
Norrköping |
|
1985 |
9-Män Motion. 10 km |
Stefan |
Kling |
Preem IF |
|
|
11-Män. 5 km |
Filip |
Krogh Kvernen |
Dröbak Friidrett, Norge |
|
2006 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Fredrik |
Krogh Kvernen |
Dröbak Friidrett, Norge |
|
2008 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Öyvind |
Kvernen |
Dröbak Friidrett, Norge |
|
1972 |
11-Män. 5 km |
Stefan |
Lagerkvist |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
1972 |
3-Män 40. 10 km |
Sofia |
Lagerkvist |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
1972 |
4-Kvinnor 40. 10 km |
Hanna |
Lagerkvist |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
2004 |
20-Flickor 11. 3 km |
Oskar |
Lagerkvist |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
2007 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Magnus |
Lans |
Slutarp |
|
1970 |
9-Män Motion. 10 km |
Jonathan |
Lans |
Slutarp |
|
1994 |
9-Män Motion. 10 km |
Jonathan |
Larsson |
Falköping |
|
1994 |
9-Män Motion. 10 km |
Lennart |
Larsson |
Stångenäs AIS |
|
1936 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Måns |
Liljenbäck |
Vårgårda |
|
1999 |
15-Pojkar 15. 5 km |
Maria |
Lundbom |
Lysekil |
|
|
12-Kvinnor. 5 km |
Roger |
Lundin |
FK Herkules |
|
|
3-Män 40. 10 km |
Emelie |
Lysberg |
Lysekil |
|
1988 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Helene |
Löwendahl |
Mölndals Roddklubb |
|
|
12-Kvinnor. 5 km |
Per |
Löwendahl |
FK Herkules |
|
|
3-Män 40. 10 km |
Kari |
Moum Gustafsson |
Visby |
|
1963 |
12-Kvinnor. 5 km |
Ingemar |
Nilsson |
Lysekils GK |
|
1945 |
11-Män. 5 km |
Tomas |
Nilsson |
Tyko IF |
|
|
9-Män Motion. 10 km |
Anders |
Nilsson |
Fröjdendal |
|
1990 |
9-Män Motion. 10 km |
Lena |
Nilsson |
Lysekil |
|
1959 |
6-Kvinnor 50. 10 km |
Ing-Marie |
Nilsson |
Lindome |
|
1964 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Peter |
Nilsson |
IK Granit |
|
1970 |
3-Män 40. 10 km |
Shahida |
Nur Zainal |
Ampang, Malaysia |
|
1965 |
4-Kvinnor 40. 10 km |
Conny |
Ohlsson |
IFK Göteborg |
|
1944 |
7-Män 60. 10 km |
Gunnar |
Olsson |
Solvikingarna |
|
1946 |
7-Män 60. 10 km |
Raymond |
Ong-A-Kwie |
Lysekil |
|
1975 |
9-Män Motion. 10 km |
Vega |
Osman Bisschop |
Versoix Suisse |
|
2002 |
18-Flickor 13. 3 km |
Isak |
Osman Bisschop |
Versoix Suisse |
|
2006 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Gustav |
Persson |
KrabbJohans IF |
|
1990 |
9-Män Motion. 10 km |
Hans-Olof |
Persson |
OK Alehof |
|
1965 |
3-Män 40. 10 km |
Tomas |
Pettersson |
Preem IF |
|
|
5-Män 50. 10 km |
Irina |
Plith |
|
|
1970 |
|
Lasse |
Pursiainen |
Lysekils Skid & Löparförening |
|
|
5-Män 50. 10 km |
André |
Rodin |
Göteborg |
|
1965 |
11-Män. 5 km |
Joanna |
Rosenquist |
Sunne |
|
1989 |
12-Kvinnor. 5 km |
Ronja |
Rungberg |
Uddevalla |
|
1987 |
2-Kvinnor Elit. 10 km |
Martin |
Rödström |
Preem IF |
|
|
9-Män Motion. 10 km |
Emil |
Salonen |
Vänersborgs SK |
|
|
9-Män Motion. 10 km |
Oskar |
Sandberg |
Kungälv |
|
1985 |
9-Män Motion. 10 km |
Peter |
Sanglert |
Jönköping |
|
1964 |
5-Män 50. 10 km |
Petronella |
Sanglert |
Jönköping |
|
1998 |
14-Flickor 17. 5 km |
Jens |
Sanglert |
Jönköping |
|
2003 |
19-Pojkar 11. 3 km |
Adam |
Schelin |
Sunne Löparklubb |
|
1999 |
9-Män Motion. 10 km |
Tomas |
Schmidt |
Stavdal |
|
1965 |
3-Män 40. 10 km |
Simon |
Silkehammar |
Munkedal |
|
2001 |
17-Pojkar 13. 3 km |
Ingrid |
Spets |
Uddevalla |
|
1962 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Lena |
Stenee |
Stockholm |
|
1964 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Vilgot |
Strand |
Sävedalens AIK |
|
2005 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Roger |
Svensson |
Preem IF |
|
|
11-Män. 5 km |
Carl |
Tagaeus |
Sävedalens AIK |
|
2005 |
21-Pojkar 9. 1.3 km |
Mårten |
Tagaeus |
Sävedalens AIK |
|
|
11-Män. 5 km |
Cornelius |
Temmel |
Göteborg |
|
1973 |
3-Män 40. 10 km |
Emma |
Thoresson |
Ellös |
|
|
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Mattias |
Thorin |
Preem IF |
|
1981 |
9-Män Motion. 10 km |
Elina |
Thorsell |
Timoteij |
|
1991 |
12-Kvinnor. 5 km |
Katarina |
Utterström |
Stockholm |
|
|
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Thor |
Wahlberg |
Solvikingarna |
|
|
5-Män 50. 10 km |
Conny |
Wannberg |
Brastad |
|
1973 |
24-Promenad/Stavgång. 5 km |
Olof |
Vennergrund |
Munay/Vänersborg |
|
1952 |
7-Män 60. 10 km |
Maja |
Vestergaard |
Sunne |
|
1964 |
12-Kvinnor. 5 km |
Caroline |
Wihma |
Lavön |
|
1984 |
12-Kvinnor. 5 km |
Erika |
Wikström |
Preem IF |
|
|
12-Kvinnor. 5 km |
Maria |
Wilhelmsdotter |
Lysekil |
|
1976 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |
Annette |
Åkesson |
Göteborg |
|
1964 |
10-Kvinnor Motion. 10 km |